Thursday, February 25, 2021

Latest Post

Бочварски вети кружен тек на местото каде животот го загуби штипскиот ученик

Градоначалникот на Општина Штип, Благој Бочварски непосредно по протестот пред средното училиште ,,Коле Нехтенин“, како реакција на сообраќајната несреќа на булеварот „Гоце Делчев“, каде во животна опасност се најде средношколец, одржа средба со дел...

Page 57 of 57 1 56 57